Polub Up In The Clounds na FB

płyny w bagażu podręcznym

PŁYNY W BAGAŻU PODRĘCZNYM – RYANAIR, WIZZAIR, LOT

Dowiedz się jak prawidłowo spakować płyny w bagażu podręcznym. Sprawdź co zrobić z kosmetykami, lekami i innymi płynami w bagażu podręcznym.

Samolot Ryanair

WIELKA REWOLUCJA W BAGAŻU PODRĘCZNYM – RYANAIR

Dowiedz się wszystkiego o najnowszych zmianach w polityce bagażowej popularnego w Polsce przewoźnika tanich linii lotniczych Ryanair. Sprawdź, co musisz wiedzieć o limitach swojego bagażu podręcznego przed wylotem z linią Ryanair i zobacz z jakimi kosztami musisz się liczyć.

Hala odlotów

JAK WYGLĄDA ODPRAWA NA LOTNISKU, CZYLI JAK NIE ZGUBIĆ SIĘ W GĄSZCZU PROCEDUR I ZDĄŻYĆ NA SWÓJ LOT

Planujesz swój pierwszy lot samolotem? A może lecisz już kolejny raz, ale dokładnie nie pamiętasz co robić na lotnisku, krok po kroku? W tym tekście udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak dokładnie wygląda odprawa na większości portów lotniczych na całym świecie oraz jak prawidłowo się do niej przygotować. Wszystko po to, aby Twoja wizyta […]

Wizz Air samolot lot

WSZYSTKO O NAJNOWSZYCH ZMIANACH W BAGAŻU PODRĘCZNYM WIZZAIR

Przeczytaj o najnowszych zmianach wprowadzonych 24 sierpnia 2018 roku przez popularnego w Polsce przewoźnika tanich linii lotniczych WizzAir. Bądź na bieżąco. Dowiedz się, o czym musisz pamiętać wybierając się w najbliższą podróż samolotem węgierskich linii. 


Polub Up In The Clounds na FB